Spis treści

2011
2012
2013
2014
2015
2016

15 komentarzy :

 1. Fajny blog upadły aniele :).

  OdpowiedzUsuń
 2. jak zrobiłeś to zdjęcie z Florą nad tymi zakładkami??? Bo jest prze śliczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest efekt wykorzystania trzech kadrów i odpowiedniego krycia oraz mask warstw. Dzięki.

   Usuń
 3. Bardzo fajny blog. Zapraszam http://klubwinxnewstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Anaganie twoje opowieści są super jednakże jeżeli miałbym czekać na załóżmy każdy rozdział książki co na twój rozdział naprawdę doskonałego opowiadania umarłbym albo z ciekawości albo z nudów czekania hmmm.... rozumiem że blog to nie jest główne zajęcie a ty nie jesteś pisarzem ale dbaj o swoich czytelników bo piszesz znakomicie tyle że rzadko ale gdybyś obrał karierę pisarza to myślę że będziesz kimś na wzór J.K.Rowling, J.R.R Tolkiena oraz Brandona Mull`a kto wie może samego C.S Lewisa jesteś naprawdę dobry w pisaniu tylko pozazdrościć ja dawniej jako dziecko miałem wenę teraz po 2 notkach usunąłem bloga cóż trzeba mieć to coś co Ty nie wątpliwe posiadasz dbaj o to:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa.

   Faktycznie, blog to nie jest moje jedyne zajęcie. Mam różne zainteresowania. Od czasu do czasu chciałbym też poświęcić czas typowej rozrywce w stylu gry, film lub muzyka. I jestem w klasie maturalnej, więc jest z tego powodu trochę pracy.

   Staram się z nowym rozdziałem raz na tydzień albo dwa. I zależy mi, żeby te rozdziały były możliwie najlepiej dopracowane. Raz na jakiś czas przydałaby mi się też przerwa, żeby potem wrócić ze świeżymi pomysłami. Całkiem dawno jej nie miałem, jak teraz patrzę.

   Jakoś nigdy nie porównywałem się do takich pisarzy, jak wymieniłeś. Nie sądzę, żebym pisał na tym poziomie w sumie, a przynajmniej nie teraz. Zresztą, może się mylę, ponieważ nie czytałem ich książek...

   Nie widzę powodów, dla których usuwać by bloga, gdy brakuje twórczej weny. Jeśli nawet nic się nie pojawi przez dłuższy okres czasu, zawsze można w przyszłości wrócić do starych postów i sprawdzić, ile zmieniło się w nas samych. I myślę, że prowadzenie bloga też nie musi być dla każdego, choć trudno mi uwierzyć, żeby ktokolwiek nie miał czegoś, czym chciałby się podzielić. Choćby jakąś myślą, spojrzeniem na minioną sytuację czy coś podobnego.

   Życzę czegoś dobrego. :)
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Hmm Anaganie może masz rację anuluję usunięcie bloga ewentualnie zaglądaj i komentuj czasami mogę się skonsultować e-mailowo z tobą w sprawie jakiejś porady? A co do Matury to ja już od maja mam wolne:) Myślę że z Maturą dasz sobie radę śpiewająco lubisz filmy i gry to powiem ci że jeżeli byś dorzucił do zainteresować muzykę to mielibyśmy całkiem identyczne gusta no może poza grami ale tak to jak najbardziej:)

   Usuń
  3. Tak, możesz się ze mną skonsultować w sprawie jakiejś porady.

   Usuń
 5. Zainspirowałeś mnie do powrotu bloga więc proszę dodaj do obserwowanych i odwiedzaj zapraszam również wszystkich twoich przyjaciół i odwiedzających Ciebie i Twojego bloga miły będzie każdy zostawiony komentarz :)

  http://odsiebiedlawas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://odsiebiedlawas.blogspot.com/

   Oprócz wyżej wymienionego bloga zapraszam na swojego nowego o zupełnie innej tematyce bloga.


   Serdecznie zapraszam do czegoś zupełnie nowego i mam nadzieję inspirującego.

   http://hitetkit.blogspot.com/

   Usuń
 6. Zapraszam do siebie na opowiadanie z Harrym http://my.w.tt/UiNb/WJFu1zDqAt błagam mam mało czytelników a chce się na prawdę mieć ich dużo,bo kocham pisać,jeżeli bedziesz czytać to bardzo dziękuję :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mieć dużo czytelników, bo kochasz pisać? To działa raczej na odwrót. Najpierw dajesz z siebie dużo przy pisaniu, a potem czytelnicy się znajdą. Promocja nie powinna poprzedzać pracy nad tym, co promujesz - tak myślę.

   Usuń
 7. Anagan szykujesz może kolejną serię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do kolejnej serii, to mam tylko parę szkiców. Jeszcze nie nadszedł czas. Dzięki za zainteresowanie. :)

   Usuń