poniedziałek, 4 marca 2013

Rekord, rekord...

Hej!

Zastanawiacie się pewnie, co oznacza tytuł? Jakby to ująć... Hmm...

Przekonacie się, czytając dalej. Więc, kilka dni przed końcem lutego, na WB widniał news o konkursie na przerobioną okładkę. I tak zerkam na trzy okładki do wyboru. Patrzę, co ja tam mogę zmienić. Mój wybór padł na pierwszą z trzech okładek. Zamieszczę ją poniżej.No i tak otwieram tego Photoshopa. Z czasem dochodzi mi coraz więcej pomysłów. Wykonanie pracy zajęło mi może dwie, trzy godziny. W między czasie jeszcze czymś się zająłem. I nadszedł ten czas, kiedy to stwierdziłem, że skończyłem. Mój projekt jakoś szczególnie ambitny nie jest, ale przecież nie wiem, co wymyślą inne osoby, które wezmą udział w konkursie. Może będzie dobrze... Moja praca zamieszczona niżej.


 Nie mogłem powstrzymać się z tym rekinem i tą twarzą Sky'a. Teraz jak na to spojrzę, to wygląda na tak niewiele, ale wtedy wyglądało ciekawie. Cóż zrobić... W każdym wypadku, uważam, że okładka jest ciekawsza niż w oryginalnym wydaniu.

W piątek, pierwszego marca, zaczęło się głosowanie. Całe wydarzenie miało potrwać do trzeciego marca, czyli niedzieli. Ciekaw byłem, ile głosów dostanę. I tak patrzę w komentarze codziennie. Ich coraz więcej, ale nie na moją prackę. I tutaj właśnie dochodzimy do sedna sprawy. Pobiłem swój rekord. Rekord zeru głosów. Haha. Wiecie, nie doceniłem Was, naprawdę. Prac na takim poziomie bym się nie spodziewał. Większość jest super.

Ktoś jednak zwrócił uwagę na moją pracę (tak, to ty Paula) i dostałem opinię w jednym komentarzu. Przyznam Wam, że głównie po to zabrałem się za tę notkę, aby odpowiedzieć na niego. Paula, jak coś, odpowiedzi mają charakter żartobliwy.


"18 - gdyby nie kwadratowa czaszka Sky'a, jego banalny tekst i akcesoria prawdopodobnie z google... Ogólnie pomysłowe, rekin przykuwa uwagę, no ale." ~ Paula


"kwadratowa czaszka Sky'a" - Tego wcale tak bardzo nie widać, ale pisząc to, popsułaś reputację mojej pracy. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumna. :|

"jego banalny tekst" - Właśnie o to mi chodziło! Miał nie być szczególnie odkrywczy! Spójrz, jak on się uśmiecha mówiąc to. Taki dumny z siebie i jakże zalotny. xd

"akcesoria prawdopodobnie z google..." - Równie dobrze mogłaś wysilić się i podać adresy stron, z których pobrałem te grafiki do pracy. -.- Lub bardziej ogólnikowo: "akcesoria prawdopodobnie z internetu...". :|

"Ogólnie pomysłowe" - Hehe hehe. Wiem, że mam fajne pomysły. :]

"rekin przykuwa uwagę" - Tu się zgodzę. Wiesz, nie tylko tutaj zresztą. Jak tak sobie będziesz nurkować w oceanie i zobaczysz rekina, to chyba zwróci Twoją uwagę, prawda? No chyba, że tak po prostu sobie przepłyniesz kilka metrów od niego - jak by było w moim przypadku... A co mi tam? Może mnie nie zauważy? :] Oby. ;p

"no ale." - No ale: te akcesoria z internetu (czy tam Google) i kwadratowa czaszka Sky'a + jego banalny tekst. Trzeba było walnąć z mostu i napisać: "no ale, ta praca jest do niczego i nadaje się (najwyżej) do powieszenia w kibelku.". Kurcze, fajnie by było coś takiego przeczytać. Taka szczerość ma swój urok... Chyba, że jest na Twój temat, wtedy już mniej. Tak z boku to śmieszy, prawda? :)

Jestem wdzięczny, za tą uwagę, której poświęciłaś mojej pracy i za komentarz o niej.

PS: AnjaAnel_R również dostrzegła moją pracę! Dzięki! :)

Do zobaczenia!

6 komentarzy :

 1. Jejku, ja miałam chyba większość okładek do wyboru, tylko mało czasu xd. A ta Twoja przykuła moją uwagę najpierw rekinem, a potem tekstem Sky'a - fakt, niby banalny a taki śmieszny (dla mnie). W porównaniu z moją okładką (numer dziesięć) Twoja ma jakiś sens.
  Conie zmienia faktu, że i tak zabawa była... cóż, przednia :3.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmiesznie było, to również trzeba przyznać. :D Dzięki za komentarz. :)

   Usuń
 2. Jezu ._. Czytam, patrzę, coś z Paulą, JEZU, coś z Paulą xD. To poniżej również ma charakter żartobliwy :D.

  ""kwadratowa czaszka Sky'a" - Tego wcale tak bardzo nie widać, ale pisząc to, popsułaś reputację mojej pracy. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumna. :|"
  Popsułam reputację? Już wiem, już wiem! Nie będę piosenkarką, ale krytycz..ką? Dobra... W sumie, jak Cię wzięło na kwadraty, to mogłeś dać twarz Rutkowskiego :P

  ""jego banalny tekst" - Właśnie o to mi chodziło! Miał nie być szczególnie odkrywczy! Spójrz, jak on się uśmiecha mówiąc to. Taki dumny z siebie i jakże zalotny. xd"
  Aha.

  E, no, ja mało spostrzegawcza jestem xD.

  ""akcesoria prawdopodobnie z google..." - Równie dobrze mogłaś wysilić się i podać adresy stron, z których pobrałem te grafiki do pracy. -.- Lub bardziej ogólnikowo: "akcesoria prawdopodobnie z internetu...". :|"
  Szukam! : D Nie znalazłam xd

  ""rekin przykuwa uwagę" - Tu się zgodzę. Wiesz, nie tylko tutaj zresztą. Jak tak sobie będziesz nurkować w oceanie i zobaczysz rekina, to chyba zwróci Twoją uwagę, prawda? No chyba, że tak po prostu sobie przepłyniesz kilka metrów od niego - jak by było w moim przypadku... A co mi tam? Może mnie nie zauważy? :] Oby. ;p"
  Co ty, nie wiesz? Przecież rekiny to moje przyjacioły xD. O zobacz jak się uśmiechają na mój widok:
  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTQslDFYbu512X9bAYChP4Xo3Nik07oUxto2odQRPdxFEiLAbdxg

  ""no ale." - No ale: te akcesoria z internetu (czy tam Google) i kwadratowa czaszka Sky'a + jego banalny tekst. Trzeba było walnąć z mostu i napisać: "no ale, ta praca jest do niczego i nadaje się (najwyżej) do powieszenia w kibelku.". Kurcze, fajnie by było coś takiego przeczytać. Taka szczerość ma swój urok... Chyba, że jest na Twój temat, wtedy już mniej. Tak z boku to śmieszy, prawda? :)"
  Moja szczerość uroku nie ma xd. Jezu, wiesz jak mi głupio? Haha, nie wiesz. No.. Tak.

  PS. Dopiero teraz zauważyłam, że Bloom ma żółte zęby xD.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! :]

   "Nie będę piosenkarką, ale krytycz..ką?"
   To jest strzał w dziesiątkę, uwierz mi! :D

   "W sumie, jak Cię wzięło na kwadraty, to mogłeś dać twarz Rutkowskiego :P"
   Ależ skąd ten pomysł, że wzięło mnie na kwadraty? Toż to grafika, z której wycinałem była przycięta od góry, a z boku swoje zrobił Photoshop... Znaczy, jego automatyczne zaznaczanie, a ja uwagi nie zwróciłem, że wymyka się z pod mojej kontroli. ;p

   "Szukam! : D Nie znalazłam xd "
   To słabo szukasz najwidoczniej. :P Chociaż, ja też teraz nie mogę znaleźć tych grafik. ;D Tak szybko się ten internet zmienia...

   "Przecież rekiny to moje przyjacioły xD. O zobacz jak się uśmiechają na mój widok:"
   A to spoko kumple, jak się orientuję. ;) "Pokaż ząbki!" xD

   "Moja szczerość uroku nie ma xd."
   Nie byłbym tego taki pewien. ;]

   "Jezu, wiesz jak mi głupio? Haha, nie wiesz. No.. Tak."
   Głupio? Z jakiego powodu? xd Fajnie, że nikt nie wiedział czyja praca jest czyja i wyszedł taki numer. No i byłaś szczera, nie chwaliłaś po znajomości. ;)

   "Dopiero teraz zauważyłam, że Bloom ma żółte zęby"
   Nie dziwi mnie to zbytnio. Tutaj Twój cytat: "E, no, ja mało spostrzegawcza jestem xD.". Jak widać - prawdziwy. :D Nie przejmuj się, ja też. xD

   Dzięki, dzięki, że to przeczytałaś. Znaczy się, ten post (komentarz chyba też, ale nie wiem, czy muszę za to dziękować xd). ;-)

   Usuń
 3. Najlepszy jest rekin! Fajne okulary dla Winx i szczery tekst Skaya. Te okulary pasują. Sky nie ma czaszki. Ja tego nie widzę. Gdybym była na miejscu Flory to bym się tak nie cieszyła że lecę do paszczy rekina. Szczerze - Fajne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakby Winx były głodne, to mają hamburgera. Ciekawe, że w wodzie nie rozmókł...
  Czy Flora ma myśli samobójcze? "Słuchajcie, Winx, wy płyńcie dalej, ja dam się pożreć rekinowi!".

  OdpowiedzUsuń