środa, 7 sierpnia 2013

Wieczór z Anaganem #5

Hej!

(c) Ailen
Sierpień już od tygodnia, toteż wakacje zbliżają się powoli ku końcowi. Na początku lipca czułem, jak ten czas płynie wolno. Teraz, mam wrażenie, że pierwszy miesiąc zleciał mi błyskawicznie. Nie ma jednak co narzekać. Czas płynie i trzeba cieszyć się tym, że do rozpoczęcia roku szkolnego nie zostały nam 3 dni, ale 3 tygodnie. :D

Uwielbiam album "Winx Club Tv Movie", o którym news na portalu pojawił się jakiś czas temu. Pobrałem i od razu go polubiłem. Teraz mam już utwory, które lubię najbardziej słuchać:

 1. 02. Un Equilibrio Fragile
 2. 03. Un Altro Giorno Insieme
 3. 04. Party Time
 4. 07. Invincibile charmix
 5. 10. Magiche Winx

Przyszedł jednak taki moment, gdy postanowiłem poszukać tych utworów w lepszej jakości. Wczoraj spędziłem trochę czasu na grzebaniu w internecie. Nie wszystkie piosenki znalazłem, ale są one w bardzo dobrej jakości (idealnej) - właściwie, pochodzą z iTunes, więc jak mogłoby być inaczej? Poniżej zamieszczam linki.

Przypadkiem odnalazłem jeszcze album "Winx in Concert" w równie idealnej jakości po angielsku. Byłem trochę zaskoczony, gdy go słuchałem. Okazało się, że jak dotąd słyszałem tylko skrócone wersje części utworów. Kliknij tutaj. Dziwi mnie, że w sieci krąży tyle niepełnych wersji. Albo ja byłem taki zacofany? xd 

Na koniec, zaprezentuję jeszcze tylko krótki klip mojej produkcji. Od dawna miałem pomysł na niego, ale nie było kiedy się podjąć jego wykonania. Szczerze powiedziawszy, nie mam pojęcia, czy mi dobrze wyszedł. Musicie po prostu zobaczyć i same ocenić.To już wszystko, co na dzisiaj przygotowałem. Post wprawdzie krótki, ale o to przecież miało chodzić w Wieczorach. Pozdrawiam osoby czytające mojego bloga. Cieszcie się wolnym czasem! Wakacje jeszcze się nie skończyły! ;-)

Cześć!

6 komentarzy :

 1. Ja, mówiąc szczerze, zakochałam się w dwójce, trójce, czwórce i piątce :3. No i szóstce, której tu nie ma. Naprawdę, bardzo magicznie brzmią.
  A co do pełnych wersji z Winx in Concert, to udało mi się kiedyś je znaleźć (udostępniłam je na moim chomiku), a całkiem niedawno znalazłam "The world belongs to me" w pełnej wersji.
  Co do filmiku, to bardzo śmieszny, naprawdę xd.
  Pozdrawiam, Chand.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry wieczór ;)

   Szóstki nie ma? ;o Na liście ulubionych, być może, ale w linkach do ściągania, jest. Jeżeli nie słuchałaś jeszcze w takiej jakości, to posłuchaj. Tak samo z Winx In Concert. Naprawdę, świetnie wszystko brzmi. Porównaj sobie z mp3. ;)

   Ja jeszcze czekam na angielską wersję Winx Club Tv Movie. Może mnie pozytywnie zaskoczy. :) Zwłaszcza, jeżeli chodzi o utwór Charmix'u, który w odcinkach specjalnych był chyba lepiej śpiewany po angielsku.

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Mi spodobała się piosenka "Party Time" i "Invincibile Charmix". Tak jakoś, nie wiem dlaczego. "Party Time" ma fajny rytm, podoba mi się bardzo.

  Co do filmiku - jest bardzo śmieszny (te POWER, POWER, POWER xD).

  Pozdrawiam :)

  P.S. Kiedy jesteś na GG?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię jeszcze gitarę w wymienionych utworach. Dodaje mocy. Co do rytmu, to jak najbardziej, zgadzam się, szczególnie w "Party Time". Zwykle, gdy widzę taki tytuł, mam wrażenie, że to będzie coś nudnego, ale tym razem się pomyliłem (bardzo). ;)

   Na GG jestem często. W sumie, codziennie sprawdzam. Czasem, jak się za coś wezmę, to nie mam go przez większość dnia po prostu włączonego. (jak teraz xd)

   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Cześć! Piszę do Ciebie, bo zainspirowałeś mnie swoimi opowiadaniami, uwielbiam je! Teraz w wakacje nudząc się strasznie, wymyśliłam że także zacznę pisać, byłoby mi bardzo miło gdybyś przeczytał i powiedział co o tym myślisz, A

  http://historywinxbya.blogspot.com/

  Pozdrowienia! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moimi dwoma piosenkiami które słucham bez przerwy są Straight to the top, Godbay my firend i najlepsza I'm home <3333 Kocham te trzy ale Im home najbardziej. Filmik to człowieku, wystraszyłem się tego pierwszego POWER !!!! Super :D

  OdpowiedzUsuń