środa, 8 lutego 2012

Styczeń - Podsumowanie


 
Ech... Bloom :)) Ślicznie! 
(c) Fearte
Dzień dobry wszystkim winxównom! Zabrałem się w końcu do roboty, by napisać tą notkę. A co w niej? Hmm... Już tytuł wiele mówi. Tak, to będzie podsumowanie aktywności Winxowych bloggerek w styczniu. Jeżeli nie czytałyście jeszcze recenzji magazynu Klub Winx, to zapraszam tutaj: KLIK. Jeżeli chcecie, to możecie pisać komentarze pod tamtą notką - przeczytam. :) Lub pod tą - jak komu wygodniej. :) Podsumowanie będzie takie jak w grudniu. Zapraszam do małej lektury.


(c) Paulka

Statystyki - Styczeń 2012

Blogów wziętych pod uwagę: 54 (51 - grudzień)


Liczba aktywnych blogów: 27 ( co najmniej 1 notka ) (30)
Liczba nieaktywnych blogów: 27 (21)
Ilość blogów z jedną notką w styczniu: 9 (7)
Ilość blogów z dwiema notkami w styczniu: 4 (5)
Ilość blogów z trzema notkami w styczniu: 6 (3)
Ilość blogów z więcej niż trzema notkami w styczniu: 7 (15)


Wyniki są gorsze niż grudniu. Te z grudnia są w nawiasach, więc nie musicie zerkać do tamtej notki.


Dni największej aktywności

 1. 31.01 - 9 notek (12)
 2. 06.01 - 8 notek (10)
 3. 21.01 - 7 notek (8)
 4. 22.01 - 7 notek (8)
 5. 29.01 - 7 notek (8)

Wyniki dni z największymi aktywnościami w dniach również wypadają gorzej. W nawiasach dane z grudnia (wg. miejsc). Było w styczniu jeszcze kilka dni z sześcioma, pięcioma notkami, ale niewiele. Wliczam już edycje notek (w końcu to też jest aktywność).


Ranking 5 blogów, które posiadają najwięcej notek (styczeń)

 1. winx-romantic ( 35 notek ) (21)
 2. nasz-winxclub ( 14 notek ) (13)
 3. love-winxclub ( 7 notek )
 4. winxavenue ( 6 notek )
 5. glam-winx ( 5 notek )
Dwa pierwsze miejsca były w tej samej pozycji już grudniu, a ich ilość notek zwiększyła się. Gratulacje!Ranking 4 najlepszych bloggerek stycznia:

 1. Roxiella ( 24 notki )
 2. Paulka ( 14 + 1 = 15 notek )
 3. Bloom ( 11 + 3 = 14 notek )
 4. Jaqueline ( 6 + 1 = 7 notek )
 5. Cookie ( 7 notek )
Tak jak poprzednio - gratulacje dla Paulki i Roxielly. W grudniu miały te same pozycje. Gratuluję również pozostałym bloggerkom, które znalazły się w tym rankingu.


Wszystkich notek w styczniu: 128
Więc, to na tyle z podsumowania. A co u mnie? Obecnie mam ferie, a dokładniej ich ostatni tydzień. Nic wielkiego w domu nie robię. Dużo przed kompem siedzę. ;) Będzie się trzeba jeszcze trochę pouczyć, aby nadrobić to, czego się nie rozumie. W końcu chcę trafić do jakiegoś dobrego technikum. :)


Odnośnie bloga, to też muszę zrobić trochę zmian. Zmienić szablon, bądź tylko nagłówek. Może zrobię to niedługo. Zapowiadam, że opublikuję wkrótce nową część opowiadania. Dawno go już nie było. Hmm... Myślałem, że będę pisał tylko opowiadanie na tym blogu, a okazuje się, że zwykłe notki też mi wychodzą co najmniej dobrze. Chcę jeszcze podzielić blogi w linkach na trzy grupy. Pierwsza grupa - blogi, które publikują notki najczęściej lub w jakichś odstępach czasu. Druga grupa - blogi, na których już od dłuższego czasu nie ma nowej notki. Trzecia grupa - inne blogi, czyli nie związane z Winx'em, bądź związane, ale już zamknięte dawno temu np. ideal-winx. Kolejną rzeczą, o której myślałem jest stworzenie spisu treści. Byłyby tam ułożone wszystkie artykuły, z krótkim opisem, być może grafiką i linkiem do notki.


Oczywiście zapraszam do komentowania tego podsumowania, moich pomysłów, które opisałem wyżej i ewentualnie poprzedniej notki - sporo się przy niej napracowałem, więc było by bardzo miło, gdyby jeszcze ktoś chciał skomentować. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję. Dodajecie mi weny, abym pisał nowe notki. :) Bywajcie! :D  
(c) Fearte

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza