sobota, 26 listopada 2011

Roxy(c) Cz_Flora

Cześć wszystkim! Tytuł może nie jest zbyt odkrywczy, ale mówi dokładnie o tym, czym się dzisiaj zajmę. Czarodziejka zwierząt nie jest pewnie przez każdą bloggerkę zbyt lubiana, dlatego postaram się nie tworzyć zbyt długiej pracy. A o czym będzie moja praca? To taki opis tej dziewczyny i trochę jej życia z czwartej serii serialu Klub Winx.

W takim razie zacznę od krótkiego spisu treści:
 1. Kim jest Roxy?
 2. Jej życie
 3. Styl i wygląd
 4. Ona, a fabuła serialu
 5. Co o niej sądzimy?

1. Kim jest Roxy?


Roxy to z pozoru zwykła, 15-letnia dziewczyna. Mieszka ze swoim ojcem - Klausem. Dorastała bez matki. Jest czarodziejką zwierząt i na początku o tym nie wie. Poza tym jest towarzyska i miła. Lubi zwierzątka. Krótko i na temat. :)

2. Jej życie


Zdecydowanie jest inne niż każdej innej nastolatki. Nie spotyka się z żadnymi koleżankami, bądź przyjaciółkami. Nie uczęszcza do szkoły, chociaż w jej wieku powinna. Jakoś nie kręci ją chodzenie po sklepach z ciuchami... No ja wiem, że niewiele się znam na życiu nastolatki, ale mam chyba rację, prawda? :) W takim razie, co robi Roxy? Hmm... Zwykle kręci się po mieście ze swoim pieskiem - Artu. Oprócz tego pomaga swojemu tacie - Klausowi, w jego barze - Frutti Music Bar, który znajduje się nad brzegiem plaży Gardenii. Czyli jej życie nie jest zbyt ciekawe. Sytuacja się zmienia, gdy dochodzi do jej kontaktu z Winx. Wkrótce poznaje prawdziwe przyjaciółki i przyjaciół, ma nie pieńku z Łowcami Czarodziejek i zaczynają się problemy.

3. Styl i wygląd
(c) winx-pngs.blog.onet.pl

Styl ma w porządku. Nie będę opisywał jej tradycyjnego ubioru, bo jakoś nie jestem w tym najlepszy. No i wyżej jest grafika, więc wszystko jasne. Psia łapka na bluzce Roxy podkreśla to, że lubi zwierzęta. Jej styl ją wyróżnia spośród innych ludzi i Winx. Ubiór na drugim obrazku wygląda najlepiej. Moim zdaniem, jest całkiem ładna. Nie we wszystkich momentach wygląda dobrze, ale to zdarza się w tym serialu nie tylko jej.

4. Ona, a fabuła serialu


Warto zadać pewne pytanie. Dlaczego Roxy dodano do serialu? Roxy dodano do serialu, ponieważ fabuła tego wymagała. Czarodziejki z Klubu Winx potrzebowały nowych wrogów, a ci "wrogowie" potrzebowali jakiejś "ofiary". No i sobie wymyślono, że na Ziemi pojawi się pewna dziewczyna, która nie wie, że posiada moc. Tę dziewczynę mieli spróbować ująć Łowcy Czarodziejek. I tak to się właściwie zaczęło.

Wiemy już, że Łowcy chcą porwać Roxy. Czarodziejka zwierząt jest im potrzebna po to, by można było ją wciągnąć do Czarnego Kręgu. Właściwie to nie wiem, po co to jej "wciąganie". Może dla większej mocy? No, nie ważne.

Roxy nie przepada za Łowcami. Musi przed nimi uciekać, ponieważ nie potrafi sobie z nimi poradzić. Pomagają jej Winx, które walczą za nią. Po pewnym czasie, Roxy nauczyła się panować nad mocami i czasami dawała popalić nieprzyjaciołom.

Jakoś szczególnie rozbudowane to nie jest. Roxy przebywa też razem z Winx w barze swojego ojca, a czasem spędza z Winx swój wolny czas.

5. Co o niej sądzimy?


Cóż, nie ma jednej opinii na jej temat. Przez niektórych jest lubiana, a przez innych nie. Mi tam ona pasuje. Poza tym, to można ją lubić za niektóre jej cechy.
 • Nie potrzebuje wiele do szczęścia.
 • Nie wywyższa się nad innymi dziewczynami.
 • Miła, towarzyska dziewczyna.
 • Samodzielna.
 • Zawsze chętna do pomocy.
Można jej też nie lubić.
 • Zbyt słodziutka.
 • Często panikuje w bardzo trudnych sytuacjach.
 • Nie lubi zmian w swoim życiu. To wtedy, gdy unika Winx, które chcą ją przekonać do tego, że jest czarodziejką.
 • Czemu nie chodzi do szkoły? To my musimy w tym wieku, a ona nie?! xD
Ma pewnie jeszcze kilka cech, o których tu nie wspomniałem. Może napiszecie w komentarzach, za co ją lubicie/nie lubicie?

Opowiadania jeszcze nie skończyłem. Wszystkie prace idą w żółwim tempie. Nie wiem, czy wyrobię się na piątek za tydzień... Na koniec dodam jeszcze kilka ładniejszych kadrów z Roxy. Po zapisaniu są trochę większe (240x320 pikseli). A tak wg. to jak mi wyszła pracka o Roxy? Do zobaczenia! :D
1 komentarz :