sobota, 19 listopada 2011

Piątek!


I w końcu nadszedł piątek. Nie mam na dzisiaj kolejnej części opowiadania. I na dodatek ledwo co ją zacząłem. Trudno... Może popracuję nad nią w ten weekend trochę, by skończyć na następny tydzień? Może.

---
Sky - Czy mógłby być mordercą?

Na dzisiaj przygotowałem trochę obrazków ze... Sky'em. Tak, właśnie z nim, ale nie tylko. Okazuje się, że Sky mógłby grać w Winx'ie rolę jakiegoś seryjnego zabójcy. Wystarczy obejrzeć sobie 9 odcinek z 3 serii - Serce i Miecz. Przejdźmy do rzeczy. :)


Sky na tym ujęciu wygląda jak nie on. Zwykle jest całkiem spokojny, a na jego twarzy widać powagę lub uśmiech. Tutaj widać jego rządzę zabijania! Jego wyraz twarzy wygląda po części strasznie, a po części komicznie. Wygląda, jakby miał lekkiego zeza.


Sky przechodzi do dzieła - stara się zniszczyć Bloom.  Wygląda, jakby chybił, ale Bloom i tak sobie upadła na ziemię. Sky nie poprzestaje na Bloom i potem rzuca się na Musę. Nie udaje mu się jej trafić, a sam zostaje trafiony przez Stellę.


Sky wkrótce wstaje. Ciągle ma szał mordercy i myśli sobie czym tu zabić Bloom.


Topór był pod ręką, więc Sky go chwycił i zaczął biec do Bloom. Niewątpliwie byłby to koniec tej czarodziejki, gdyby nie Stella, która unieszkodliwiła Sky'a. A dalej to już nie ma nic ważnego w tym temacie.

Podsumowując: Sky mógłby być niezłym mordercą. Dlaczego?
  • Chce zabijać praktycznie bez powodu. No chyba, że przyjście Bloom do niego tylko po to, by wyjaśnił jej dlaczego ją zdradził jest usprawiedliwieniem jego win.
  • Nie poddaje się i działa do końca! Jak już zaczął to będzie walczyć aż do śmierci.
  • Nie boi się większej grupy od siebie. Myślę, że Winx mogłyby go pokonać razem bez większego wysiłku. Specjaliści nie są wcale tacy silni, a co dopiero sam Sky na 5 czarodziejek...
  • Nigdy się nie męczy i ma dużo siły.
  • Nigdy nie będzie chciała go łapać policja itp.
Ja wiem, że to, co zrobił Sky było z powodu czaru rzuconego przez Diaspro, ale jak widać, świetnie sobie radzi w takim fachu. Gdyby tak samo zachowywał się przy Łowcach Czarodziejek z 4 serii, to szybko by się z nimi rozprawił razem z innymi specjalistami.


---

Kilka obrazków...

Hmm... Dziwny temat sobie znalazłem. Pewnie nie każdej z Was się spodoba, bo to takie nienormalne było. Przejdźmy do spokojniejszych chwil.


Bloom nie musi lubić każdego ze swojego towarzystwa lub kumpli. Zwykle tego nie pokazuje, ale teraz pokazał to jej wyraz twarzy skierowany do Riven'a, który zaczął "pocieszać" Bloom. Nie wyszło mu....


Bloom i Sky. Jeden z najpiękniejszych obrazów, jakie ujrzymy w Klubie Winx. Oczywiście moim zadaniem.


Wszyscy są happy! I to się nazywa szczęśliwa rodzinka!


Wygląda tak... tajemniczo.

---

Bywajcie!

(c) Carmelena

(c) JaquelineBrak komentarzy :

Publikowanie komentarza